Zarejestruj

Sekret Taniej Eksploatacji

Jak krok po kroku zmienić dane ustwienia.
Forumowy Guru

Sekret Taniej Eksploatacji

Postprzez Gembiak » 14 kwi 2015, o 16:32

Zapytała mnie ostatnio firma, której miałem wgrać wiecznego chipa i zregenerować tonery do Xerox'a Phaser 3020 (odpowiednik SL-M-2022W) jaki jest sposób na tanie drukowanie w firmie, gdzie przebiegi są dużooo większe niż w warunkach domowych i tak odpowiedziałem.
Generalnie to te kasety (w 3020) są fatalne do regeneracji, zdecydowanie lepiej zainwestować w droższy model, a o wiele lepszy jak np. ml-3710ND toner można w nieskończoność regenerować jest nawet na 12000 stron, a jego cena jak tego tonerka z xeroxa :)
Sam przerabiałem w firmie różne opcje kiedyś miałem urządzenie wielofunkcyjne scx-3405w na takim właśnie tonerze jak xerox, nawet ja nie byłem w stanie ciągle go regenerować i musiałem kupować co jakiś czas kasetę. Potem zainwestowałem w scx-4729FW, dużo lepsze ale podobnie kasety nie można regenerować w nieskończoność i obecnie mam scx-4833FD, kaseta podobna do ml-3710ND duża i dobra. Jak potrzebne wifi, to w drukarkach z N, żaden problem starczy router z wifi za 60 zł. To filozofia taniego drukowania w firmie, profesjonalny model z dużym tonerem.
Czyli ogólna zasada im więcej wydamy na drukarkę lub urządzenie, tym taniej będziemy drukować, choć nie zawsze.

tanie meble warszawa forum

Powrót do Poradniki